K I N G  M T ♔ ( @morenataraku ) Instagram Profile

morenataraku

K I N G M T ♔

VEGETARIAN 🌱 NEW SINGLE OUT NOW 💦 “FUCK YOUR LOCATION“

 • 247 posts
 • 1.1m followers
 • 1 following

K I N G M T ♔ Profile Information

 • TI JE BABA, NANA E GJYSHI MA I MIRE QE JETA NA KA FAL NEVE... TI JE SHPIRTI MA I BARDHE QE MBAN TOKA... URIME DITELINDJEN DHE MOS E NDALO ZEMREN KURRE SE RREHURI SEPSE THJESHT JETA IME PA TY NUK KA ASNJE LLOJ KUPTIMI... #BESTDAD ❤️
 • @morenataraku Profile picture

  @morenataraku

  TI JE BABA, NANA E GJYSHI MA I MIRE QE JETA NA KA FAL NEVE... TI JE SHPIRTI MA I BARDHE QE MBAN TOKA... URIME DITELINDJEN DHE MOS E NDALO ZEMREN KURRE SE RREHURI SEPSE THJESHT JETA IME PA TY NUK KA ASNJE LLOJ KUPTIMI... #BESTDAD ❤️

 •  28,000  0  1 month ago
 • FUCK YOUR LOCATION 📍 BE READY 🌡 #newsong PER TY, E PER KEJT ATA QE DOJNE MU MARR ME MU 💊 #imout
 • @morenataraku Profile picture

  @morenataraku

  FUCK YOUR LOCATION 📍 BE READY 🌡 #newsong PER TY, E PER KEJT ATA QE DOJNE MU MARR ME MU 💊 #imout

 •  49,000  800  2 months ago
 • FREESTYLE 🌪 Tash pom kqyrin kejt Kur u bo reperk kjo qika Kom hi me jau dek qato po ankohen bitchat dyshoni n’aftsit e mia pi largit vreni ju snitcha Qe Merri 16 bars qe do fjal mosi ja nisa nuk o qe si kom pas Un kto gucci edhe lui po tash jom tu ble villa en stamboll qaty te uji Shoqnia skan besu E skan dit me respektu Po tash don me nejt me mu Une gishtin tu ja qu ________________________ Numer 1 Un ku jom ti nuk je qato qa do qe ti fol Ska rendesi se nuk ka vlere _________________ Numer 2 Ku jom sot un kom mrri vet Edhe pse kom pas gjith rreth se kom pas asniher leht __________ Numer 3 tash po vi un me shooter Jasht pom pret sikur shofer Ama shum shpejt ta bon terr ________ Numer 4 bitch Ky o numri fundit Hajde na te shohim Kush po rin deri nfund t rundit ?
 • @morenataraku Profile picture

  @morenataraku

  FREESTYLE 🌪 Tash pom kqyrin kejt Kur u bo reperk kjo qika Kom hi me jau dek qato po ankohen bitchat dyshoni n’aftsit e mia pi largit vreni ju snitcha Qe Merri 16 bars qe do fjal mosi ja nisa nuk o qe si kom pas Un kto gucci edhe lui po tash jom tu ble villa en stamboll qaty te uji Shoqnia skan besu E skan dit me respektu Po tash don me nejt me mu Une gishtin tu ja qu ________________________ Numer 1 Un ku jom ti nuk je qato qa do qe ti fol Ska rendesi se nuk ka vlere _________________ Numer 2 Ku jom sot un kom mrri vet Edhe pse kom pas gjith rreth se kom pas asniher leht __________ Numer 3 tash po vi un me shooter Jasht pom pret sikur shofer Ama shum shpejt ta bon terr ________ Numer 4 bitch Ky o numri fundit Hajde na te shohim Kush po rin deri nfund t rundit ?

 •  48,000  1,398  2 months ago
 • TI PO SHAN !!!! MA GANGSTER E KAM QENIN..... #SPOTNJOH 💣🌪 NEW BANGER IS COMING 🎤
 • @morenataraku Profile picture

  @morenataraku

  TI PO SHAN !!!! MA GANGSTER E KAM QENIN..... #SPOTNJOH 💣🌪 NEW BANGER IS COMING 🎤

 •  54,000  559  2 months ago
 • YEAH I GOT THAT #YUMMY 🍓 _______________________________
 • @morenataraku Profile picture

  @morenataraku

  YEAH I GOT THAT #YUMMY 🍓 _______________________________

 •  49,000  536  3 months ago
 • RIP PIECE OF SHIT ⚰️
 • @morenataraku Profile picture

  @morenataraku

  RIP PIECE OF SHIT ⚰️

 •  36,000  582  3 months ago